SPRZEDAŻ NA AMAZON W NIEMCZECH

Czyli w jaki sposób możemy Ci pomóc ze zwiększeniem sprzedaży na Amazon w niemczech.

Sprzedaż na Amazon w niemczech

Sprzedaż internetowa na Amazon w Niemczech to doskonała alternatywa dla każdego, kto pragnie zyskać dostęp do szerokiego grona klientów. Możliwości jakie daje ta popularna platforma są ogromne, bowiem możemy w prosty sposób poszerzyć swój zasięg na ten obszerny i bardzo atrakcyjny dla przedsiębiorców rynek. Rozpoczęcie sprzedaży w ramach Amazon, wymaga jednak założenia indywidualnego konta sprzedawcy i jego skonfigurowania, dzięki czemu możliwe będzie wystawianie aukcji i co za tym idzie, sprzedaży.

Jako profesjonaliści wspieramy działania w zakresie szeroko pojętego e-commerce, dlatego też z naszą pomocą Twoja sprzedaż będzie wyjątkowo skuteczna i prężnie się rozwinie w ramach Amazon w Niemczech.

NA CZYM POLEGA SPRZEDAŻ NA AMAZON W NIEMCZECH?

Dlaczego warto zainwestować w sprzedaż na Amazon w Niemczech.

Profesjonalne wsparcie

Amazon stanowi niezwykle popularną platformę aukcyjną, która obejmuje swym zasięgiem kilka państw świata. Jej obszarem jest również rynek niemiecki, który ochoczo wykorzystuje jej potencjał. Ważnym elementem funkcjonowania serwisu jest jednak jego rygorystyczne podejście do opisywania produktów oraz wymogi związane z obsługą klienta. Każdy sprzedawca, który pragnie rozpocząć swoją działalność w ramach Amazon musi mieć na uwadze, że za nieprzestrzeganie regulaminu, może otrzymywać punkty karne. Niezwykle istotne są tutaj również rankingi sprzedaży.

Duży zysk

Cały system opisywania produktów jest niezwykle wymagający, a każdy sprzedawca musi dopasować swoje oferty do ustalonego z góry szablonu, który jest wedle serwisu, perfekcyjnym opisem produktu. Do najważniejszych parametrów, jakie brane są pod uwagę przez Amazon zaliczyć należy tytuły w Style Guide, obrazy i filmy zamieszczane na aukcjach, odpowiednio wykonane podpunkty, opis, tabele zawierające określone informacje o producentach, markach czy konkretnych modelach oferowanych towarów, a także odpowiednie słowa kluczowe i Browes Nodes.

Ogrom możliwości

Jeżeli przedsiębiorcy zależy na sprawnym funkcjonowaniu na niemieckim Amazon, musi on spełniać szereg wymogów związanych z wysyłką zamówień oraz obsługą klienta. Rygorystyczne wymagania określają czas odpowiedzi na wiadomości od Klientów, wymagają opisu produktów zgodnych z zawartością przesyłki, oznaczenia ilości potencjalnych braków w wysyłkach zagranicznych, obejmują również komentarze i oceny Klientów, wymóg określenia punktów zwrotu na terenie Niemiec, a także precyzyjnych kosztów i czasu wysyłki. Im lepsze spełnienie wymagań i wyższe oceny, tym wyższa pozycja w rankingach Amazon, a co za tym idzie gwarancja częstszego wyświetlania oferty sklepu internetowego i większa sprzedaż.

Jak możemy Ci pomóc w działaniach na Amazon w Niemczech?

Profesjonalne podejście i doskonała znajomość zarówno platformy Amazon, jak rynku niemieckiego ogółem sprawia, że jesteśmy przekonani, że z naszym wsparciem, Twoja firma znajdzie się na wysokich pozycjach w rankingach tego giganta e-commerce. Pomagamy przygotowywać oferty zgodnie z wytycznymi, wspieramy wszelkie działania związane z aukcjami i pomagamy osiągnąć większy i zdecydowanie szybszy sukces w sprzedaży. Z naszym wsparciem, Twoja firma zyska nie tylko doskonałą prezentację produktów, ale również zapewnimy jej sprawniejszą obsługę wysyłek oraz zwrotów.
Amazon jako największy super sklep internetowy na świecie, to ogromne pole do popisu dla przedsiębiorców, którzy mogą poprzez atrakcyjne oferty zyskać dostęp do szerokiej klienteli. Dzięki nam, każda firma, która pragnie zaistnieć w tym dającym wielkie perspektywie serwisie może zwiększyć swój potencjał sprzedażowy, zaprezentować swoje produkty w unikalny sposób i wybić się na tle konkurencji. Z naszym wsparciem, Twoja oferta zyska doskonałe opinie i będzie cieszyła się rosnącą popularnością w Amazon na terenie Niemiec.
Pomagamy krok po kroku założyć konto, określić cele i wspomóc przygotowanie atrakcyjnych i zgodnych z wytycznymi ofert. Dopasujemy konto Amazon do rodzaju sprzedawcy, wesprzemy działalność logistyczną, a także sprawną i satysfakcjonującą obsługę klienta.

SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Dlaczego to my jesteśmy najlepszym wsparciem w działaniach na Amazon w Niemczech?

Profesjonalne wsparcie

Jako specjaliści w działaniach e-commerce oraz tych związanych z serwisem Amazon na rynku niemieckim, zapewniamy kompleksowe wsparcie, dzięki któremu, Twoja firma znajdzie się na wysokich pozycjach w rankingach serwisu. Budowanie sprzedaży na Amazon nie należy do łatwych, bowiem restrykcyjne wymagania, bywają dla wielu przedsiębiorców wyjątkowo trudne do przeskoczenia. Z naszą pomocą, największa wartość Amazon – obsługa klienta, będzie na najwyższym poziomie.

Kompleksowe działania

Wiemy, jak ważne jest sprawne i szybkie przeprowadzanie zamówień, stały i bezproblemowy kontakt z klientem oraz pełen profesjonalizm, dlatego z naszym wsparciem w działaniach na Amazon w Niemczech, osiągniesz wymarzone cele sprzedażowe. Posiadamy bogate zasoby i sprawdzonych partnerów, dlatego wspomagamy sprzedaż od przygotowania oferty, po obsługę logistyczną sprzedaży internetowej. Dzięki naszemu wsparciu, Twoje działania na Amazon będą pasmem sukcesów na które zasługujesz, dlatego zachęcamy do kontaktu.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 1. Kto powinien postawić na działania SEO na rynku niemieckim?

  Za pośrednictwem Amazon możliwa jest sprzedaż w zasadzie wszystkiego, niemniej niektóre kategorie przedmiotów, wymagają wykupienia konta dla profesjonalistów. Bez względu jednak na uzyskanie statusu pro, dla rozpoczęcia sprzedaży, konieczne jest otrzymanie zgody administratorów Amazon, zwłaszcza w zakresie kategorii produktowych, które podlegają restrykcjom.

 2. Wysoka pozycja w wyszukiwarce a algorytmy Google

  Prowizje, różnego rodzaju restrykcje i wysoka jakość obsługi klienta to wymagania, które mogą na dłuższą metę nie być odpowiednie dla przedsiębiorców, którzy lubią działać na własną rękę i na swoich zasadach. Oferta Amazon to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zaczynają działalność w ramach e-commerce, chcą zyskać rozruch i spopularyzować nieco swoją markę czy produkty. To doskonała alternatywa dla tych, którzy na początku swojej działalności chcą oszczędzić czas i pieniądze na rozwijanie własnego serwisu, a wolą wykorzystać narzędzia jakie oferuje Amazon, dzięki którym mogą dotrzeć do szerokiego grona klientów.

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z PROFESJONALISTAMI ?

Nasz zespół z chęcią podejmie się zlecenia wypromowania Twojej firmy, biznesu, usługi na rynku Niemieckim.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com