O nas

O NAS

Po osiągnięciu mocnej pozycji na rynku polskim w branży marketingu internetowego przyszedł czas na nowe rynki. Naszą działalność poszerzyliśmy o rynek niemiecki – największego partnera biznesowego Polski. Znamy potrzeby Niemców i niemiecką gospodarkę. Wprowadzamy polskie firmy na tamtejszy rynek, pomagamy pozyskiwać nowych kontrahentów, wzmacniamy pozycję marki na rynku niemieckim.

Methodology

 1. 1
  Tworzenie narzędzi internetowych

  Mamy bogatą wiedzę z zakresu projektowania nowoczesnych stron internetowych. Nasze narzędzia marketingowego: strony internetowe, sklepy online, portale czy blogi spełniają oczekiwania Klientów, uwzględniają również nowoczesne techniki projektowania, są przyjazne użytkownikom i robotom Google sprawdzającym zawartość strony pod wieloma aspektami. Chcesz, by Twoja strona przyniosła Ci nowych Klientów?

 2. 2
  Projektowanie – elementy identyfikacji wizualnej

  Dobra prezencja i zwrócenie uwagi na produkt pozwala uzyskać przewagę konkurencyjną. Aby to osiągnąć należy się wyróżnić spośród innych ofert. Jak to uzyskać? Dobrą identyfikacją wizualną. Nasz dział kreatywny opracowuje projekty graficzne logotypów, uwzględniając specyfikę branży, stosując odpowiednie kolory i kroje pisma. Potrzebujesz wizytówek, papieru firmowego, katalogu, ulotki? Świetnie trafiłeś!

 3. 3
  Content marketing i tłumaczenia

  Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną treść na stronie internetowej? Ponieważ to dzięki niej szanse na pozyskanie nowych Klientów znacznie wzrastają. Chcesz, by Twoja strona zachęcała potencjalnych Klientów do skorzystania z oferty? Nasz dział copywriterski jest do Twojej dyspozycji. Oni doskonale wiedzą, co lubią roboty oceniające stronę. Potrzebujesz tłumaczenia tekstów na język niemiecki? Wykonamy je dla Ciebie!

 4. 4
  Audyty, szkolenia, konsultacje

  Z marketingiem internetowym jesteśmy związani od 1998 roku. To kawał czasu, na przestrzeni którego zdobyliśmy spore doświadczenie. Teraz możemy się nim podzielić z Tobą. Oferujemy konsultacje marketingowe, szkolenia, audyty, dzięki którym wyeliminujesz błędy, wzmocnisz swoją pozycję na rynku, uzyskasz przewagę konkurencyjną, upewnisz się, jakie działania warto przeprowadzać. Gotowy na sukces?

Szukasz wsparcia dla swojego biznesuproduktufirmymarki na rynku Niemieckim?

Doświadczenie

W branży marketingu internetowego od 1998 roku. Nasza wiedza poszerza się z roku na rok, z projektu na projekt. To pozwala zaproponować wysoką jakość usług, a jest ich całkiem sporo. To nasz niewątpliwy atut.

Rozwój

Każdego dnia doskonalimy swoje umiejętności, by następnie wykorzystywać je w swojej pracy. Lubimy się dzielić tym, co wiemy, stąd możliwość wykonania audytu, przeprowadzenia konsultacji i szkoleń.

Znajomość rynku

Rynek polski i niemiecki różnią się od siebie. Aby zostać liderem warto poznać potrzeby grupy docelowej. My już je znamy, dlatego proponujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne działania marketingowe.

Czytelny przekaz

Aby dotrzeć ze swoją ofertą do Klienta znajdującego się po drugiej stronie ekranu należy zadbać o czytelny przekaz treści. Dbamy o nie tworząc nowoczesne strony internetowe z profesjonalną treścią reklamową.

Z nami osiągniesz cele biznesowe.

Czas płynie a my stale pomagamy naszym Klientom wejść na nowe rynki. Po zbudowaniu silnej pozycji we własnym kraju przyszedł czas na rynki zagraniczne, w tym Niemcy będące naszym zachodnim sąsiadem i największym partnerem biznesowym Polski.

Kompleksowa pomoc

Każdy Klient potrzebuje nieco innego wsparcia marketingowego. Nasz pakiet ofert jest szeroki a przez to skuteczny dla każdego biznesu, niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajduje.

Wsparcie językowe

Nowy rynek wymaga przeprowadzania rozmów biznesowych w języku niemieckim. Pomagamy przez nie przejść. Przygotowujemy też niemieckojęzyczne oferty handlowe.

Wsparcie księgowo-prawne

Działamy na rynku niemieckim, dlatego naszym Klientom oferujemy również wsparcie księgowe i prawne. To duże udogodnienie w prowadzeniu biznesu w Niemczech.

Współpraca – dlaczego warto?

Rynek niemiecki jest nam dobrze znany, dlatego oferujemy sprawdzone działania marketingowe od tworzenia stron www, pisania ofert handlowych w języku niemieckim po przeprowadzanie skutecznych kampanii reklamowych. Skorzystaj z naszych atutów, którymi są:

 • wieloletnie doświadczenie,

 • wsparcie teoretyczne i praktyczne,

 • duża znajomość potrzeb rynku,

 • szeroka oferta w zakresie marketingu i reklamy,

 • wysoka skuteczność przeprowadzonych działań.

Zaw­sze bądź sobą, wy­rażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszu­kuj ludzi suk­ce­su po to aby stać się ko­pią ich osobowości.

Dla każdej branży i biznesu są inne sposoby na odniesienie sukcesu marketingowo-sprzedażowego, my pomożemy Tobie wybrać ten najbardziej korzystny dla Ciebie, nie tracąc przy tym — DUCHA FUNDAMENTU NA KTÓRYM BUDUJESZ SWÓJ BIZNES.

Cytat  – Bruce Lee

read more testimonials
ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z PROFESJONALISTAMI ?

Nasz zespół z chęcią podejmie się zlecenia wypromowania Twojej firmy, biznesu, usługi na rynku Niemieckim.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com