LOKALIZACJA OPROGRAMOWANIA NA RYNEK NIEMIECKI

Czyli w jaki sposób możemy Ci pomóc ze lokalizacją oprogramowania na język niemiecki.

Lokalizacja oprogramowania - Niemcy

Lokalizacja oprogramowania na rynek niemiecki to operacja zbliżona do tłumaczenia strony www, aplikacji itp. elementów z tym, że skupia się na dostosowaniu ich do lokalnych oczekiwań. Jest to zadanie, które wymaga nie tylko znajomości języka niemieckiego, ale przede wszystkim wiedzy technicznej, która obejmuje specyficzne formaty zapisu danych czy też narzędzi informatycznych.

Profesjonalnie wykonana lokalizacja oprogramowania pozwala stworzyć pozytywne wrażenie na nowych klientach z nowego rynku, na który wchodzimy z własnym biznesem. Strony www i im podobne, za sprawą lokalizacji zyskują formę, która jest zbieżna językowo, kulturowo oraz technicznie do potrzeb danego rynku, dlatego korzystnie wpływa na możliwość osiągnięcia sukcesu w danym kraju.

Jako profesjonaliści w tym zakresie działamy na wielu płaszczyznach, dlatego też nasi specjaliści potrafią umiejętnie dokonać lokalizacji oprogramowania na rynku niemieckim, które zapewni lepszy kontakt z potencjalnymi klientami. Usługi te oferujemy w bardzo preferencyjnych cenach.

CZYM TAK WŁAŚCIWIE JEST LOKALIZACJA OPROGRAMOWANIA STRON WWW?

Dlaczego warto zainwestować w dobrze wykonaną lokalizację oprogramowania na rynek niemiecki.

Profesjonalne wsparcie

Lokalizacja oprogramowania polega na przystosowaniu treści stron internetowych do wymagań, jakie niesie określona lokalizacja, w której użytkownicy z witryny korzystają. W ramach lokalizacji wykonywane jest tłumaczenie strony na język niemiecki, ale również jest ona dostosowywana do wymagań jakie nakłada na dane oprogramowanie określony kraj i jego kultura. Zabiegi tego rodzaju pomagają zapewnić większą przystępność danej witryny internetowej, która ma funkcjonować na określonym obszarze geograficznym. Przy pomocy tych zabiegów, firma zyskuje wsparcie w zwiększaniu sprzedaży produktów lub usług, a także jest zabezpieczona przed popełnieniem kulturowego faux-pas, które może zostać źle odebrane przez użytkowników.

Duży zysk

Cały proces jaki związany jest z lokalizacją oprogramowania pozwala przeanalizować cały serwis do jego podstaw, dlatego możliwe jest dostosowanie go zarówno pod kątem działania, jak również tego jak wyświetlane są treści, co zawierają, czy są zgodne z wymaganiami danej kultury czy oprogramowania, a także czy spełniają one oczekiwania użytkowników.

Ogrom możliwości

Dzięki lokalizacji możliwe jest uwydatnienie najbardziej interesujących daną grupę produktów, marek czy określonych usług. Tłumaczenia w lokalizacji tego rodzaju obejmują silniki wyszukiwarki, propozycje ofertowe, a nawet sugerowane produkty i usługi, dlatego doskonale dopasowują witrynę internetową do danego targetu i preferencji, jakie występują na danym obszarze działania za granicą. Dobrze przeprowadzona lokalizacja to gwarancja sukcesu, bowiem pozwala dopasować atrakcyjność oferty do klientów. Profesjonalne jej wykonanie zachęca klientów do skorzystania z ofert, a dodatkowo poprawia wizerunek marki czy firmy, która uznawana jest za otwartą i fachową.

Jak możemy Ci pomóc w przeprowadzeniu lokalizacji oprogramowania na rynek niemiecki?

Jako eksperci, oferujemy lokalizację oprogramowania na najwyższym poziomie. Rynek niemiecki znamy doskonale, dlatego też nasze działania na tym polu pozwalają wykonać lokalizację doskonale dopasowaną do potrzeb tutejszej klienteli i odbiorców. Zadania z zakresu lokalizacji oprogramowania wykonujemy z dbałością o detale, dlatego pomagamy precyzyjnie przetłumaczyć treści na stronach www, wykorzystujemy słownictwo, grafiki oraz inne elementy witryny, które są zgodne z oczekiwaniami odbiorców w danym regionie. Każdy element począwszy od słowa po grafikę dobierany jest z myślą o najlepszej prezentacji firmy, jej marki czy produktów lub usług. Za każdym razem staramy się dopasować witrynę www doskonale pod kątem użytkowników danej lokalizacji, nie zmieniając jednocześnie standardów jakie wymagane są przez Klienta.

Wiemy jak ważne jest zaufanie, dlatego lokalizacja stron www w naszym wydaniu doskonale odpowiada potrzebom i jest dostosowana do wymogów określonych grup docelowych. Nasi Klienci mogą być pewni, że ich prezentacja na rynku niemieckim będzie atrakcyjna, a dodatkowo trafi w punkt, czyli będzie doskonale dopasowana do standardów, oczekiwań i potrzeb. Każdy produkt, usługa bądź prezentacja są w pełni dostosowane do kultury niemieckiej, dlatego żaden klient z regionu docelowego nie będzie zawiedziony, bowiem wykluczamy wszelkie błędy ze stron i aplikacji.

SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Dlaczego to my jesteśmy najlepszym rozwiązaniem w wykonaniu lokalizacji oprogramowania dla Ciebie?

Profesjonalne wsparcie

Jesteśmy cierpliwi, skrupulatni i zawsze dbamy o każdy detal, dlatego lokalizacja w naszym wykonaniu jest doskonale dopasowana do grupy docelowej i regionu w jakim ma spełniać swoje zadanie. Dbamy o doskonałe zapoznanie się z produktami, poszczególnymi elementami stron www, a także innymi aspektami, które pozwolą uzyskać najlepszą jakość lokalizacji oraz tłumaczenia. Każde działania w zakresie lokalizacji oprogramowania rozpoczynamy od analizy i wyceny projektu, aby nasi Klienci mieli pełen obraz działań jakie wykonujemy, jak również ich kosztów. Posiadamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w tym zakresie, dlatego Twój biznes z pewnością zyska wyjątkową prezentację w Niemczech.

Kompleksowe działania

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych Klientów był zadowolony z efektów, stąd też staramy się jak najlepiej dopasować działania do oczekiwań i propozycji. Na każdym etapie prac zapewniamy naszym Klientom pełną informację oraz wgląd w poszczególne prace, aby rezultaty w pełni odpowiadały oczekiwaniom. Lokalizacja oprogramowania w naszym wykonaniu to pewność, że Twój biznes będzie doskonale dostosowany do wymogów rynku niemieckiego.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 1. Co daje lokalizacja oprogramowania?

  Prawidłowo przeprowadzona lokalizacja oprogramowania pozwala skutecznie wypromować firmę lub markę, pozwala otworzyć się na rynek niemiecki, zyskując szerokie grono potencjalnych klientów. Wykonujemy lokalizację tak, aby strona www doskonale odpowiadała potrzebom klientów i była w pełni dostosowana do kultury oraz oczekiwań danego regionu.

 2. Jak długo trwa proces lokalizacji oprogramowania?

  W zależności od rodzaju strony, lokalizacja oprogramowania może być przeprowadzona w sposób sprawny i szybki, bądź bardziej czasochłonny. Małe strony onepage nie wymagają długotrwałych działań, z kolei większe serwisy czy obszerne sklepy internetowe wymuszają szereg przygotowań, poznania poszczególnych produktów oraz rozeznaniu danego rynku. Po dokonaniu analizy, profesjonalny zespół jest w stanie oszacować czas pracy i jej koszty.

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z PROFESJONALISTAMI ?

Nasz zespół z chęcią podejmie się zlecenia wypromowania Twojej firmy, biznesu, usługi na rynku Niemieckim.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com